آنچه انتظار دارید از یک گلاب تمام عیار

تولید و فروش عمده و پخش گلاب و عرقیات گیاهی طبیعی و اصل قمصر، برای شما که کیفیت برایتان مهم است.

سفارش و دریافت مشاوره خرید

مطمئن، بدون واسطه و با قیمت عمده خرید کنید.

فروش عمده عرقیات گیاهی در تهرانفروش عمده عرقیات گیاهی در تهران

فروش عمده عرقیات در تهران

انواع عرقیات گیاهی سنتی و دو آتیشه از جمله گلاب، عرق نعناع، عرق کاسنی، عرق بهارنارنج، عرق بیدمشک، عرق شاتره، عرق زنیان و اسطوخودوس در قمصر پایتخت گل و گلاب ایران، مرکز تولید گلاب و عرقیات گیاهی صادراتی تولید می‌شود.

قیمت عمده عرقیات گیاهی
تولید عمده عرقیات گیاهی در قمصرتولید عمده عرقیات گیاهی در قمصر

گلاب و عرقیات گیاهی صالحیان

صالحیان به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین تولید کنندگان گلاب و عرقیات گیاهی با بیش از 20 سال تجربه همواره پایبند به تولید محصولات اصل و باکیفیت است. عرقیات گیاهی قمصر از گیاهان دارویی با کیفیت و تازه با آب قنات و در دیگ مسی به روش سنتی تولید می‌شوند.

خرید عمده آنلاین از اینستاگرام
خرید عمده گلاب دو آتیشه قمصرخرید عمده گلاب دو آتیشه قمصر

روش تشخیص گلاب اصل

گلاب اصل و طبیعی طعم تلخ و گس دارد، شفاف و بی رنگ و دارای عطر ملایم است. تلخی گلاب اصل در دهان ماندگاری طولانی ندارد و آزاردهنده نیست. در صورت نگهداری صحیح ماندگاری بالا دارد و عطر و طعمش دچار افت نمی‌شود.

خرید عمده گلاب دوآتیشه
سفارش عمده عرقیات گیاهی قمصرسفارش عمده عرقیات گیاهی قمصر

نحوه سفارش عمده

برای خرید گلاب عمده و عرقیات گیاهی با شماره دفتر فروش مرکزی (۰۲۱۴۶۱۲۹۰۵۶) شنبه تا چهارشنبه ۹ تا ۱۴ تماس بگیرید. همچنین می‌توانید به شماره ۰۹۰۲۸۲۳۴۴۷۲ در واتساپ پیام دهید.

سفارش عمده در واتساپ
 • خرید عمده گلاب اصل قمصر
  پخش عمده گلاب قمصر (گالن 20 لیتری) برای عطاری‌ها، قنادی‌ها، شیرینی فروشی‌ها، بستنی سازی‌ها، گز فروشی، سوهان‌پزی و کافی شاپ انجام می‌دهیم.
 • قیمت و خرید عمده عرق نعناع
  عرق نعنا از چین اول برگ و گل نعنا تازه تولید می‌شود. مهم است که نعنایی که برداشت می‌شود، کاشت همان سال باشد. کیفیت و طبیعی بودن مهم‌ترین اصل ما در تولید است.
 • خرید عمده عرق بهارنارنج
  در روزهای بهاری فروردین، گلهای پرعطر بهار نارنج شیرازی را در همان روزی که چیده می‌شوند، به شهر قمصر آورده و بلافاصله به روش سنتی و با آب قنات عرق بهارنارنج تولید می‌کنیم.
 • خرید عمده عرق بیدمشک
  عرق بیدمشک صالحیان از گل بیدمشک تازه، سالم و باکیفیت تولید می‌شود. برای حفظ خواص عرق بیدمشک در زمان تولید درجه حرارت دیگ و اصول بهداشتی به صورت کامل رعایت می‌شود.

قیمت و خرید عمده عرقیات گیاهی

تماس با واحد فروش

عرقیات گیاهی تولید امسال، با کیفیت و اصل