تمام خواسته‌های شما از یک گلاب تمام عیار

قیمت و خرید عمده گلاب اصل قمصر کاشان
برای شما که کیفیت برایتان مهم است.

تماس با کارشناس فروش

مطمئن، بدون واسطه و با قیمت عمده خرید کنید.

مورد اعتماد مشتریان در سراسر ایران

 • هانی (غذای اصیل ایرانی)
 • کافه قنادی لوف باکس
 • پیام تندرستی
 • شرکت نصب نیرو
فروش عمده عرقیات گیاهی در تهرانفروش عمده عرقیات گیاهی در تهران

فروش عمده گلاب در تهران

انواع عرقیات گیاهی سنتی از جمله گلاب دو آتیشه، عرق نعناع، عرق کاسنی، عرق بهارنارنج، عرق بیدمشک، عرق شاتره، عرق زنیان و اسطوخودوس در قمصر پایتخت گل و گلاب ایران، مرکز تولید گلاب و عرقیات گیاهی صادراتی تولید می‌شود.

قیمت عمده عرقیات گیاهی
تولید عمده عرقیات گیاهی در قمصرتولید عمده عرقیات گیاهی در قمصر

گلاب و عرقیات گیاهی صالحیان

صالحیان به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین تولید کنندگان گلاب و عرقیات گیاهی با بیش از ۲۰ سال تجربه همواره پایبند به تولید محصولات اصل و باکیفیت است. عرقیات گیاهی قمصر از گیاهان دارویی با کیفیت و تازه با آب قنات و در دیگ مسی به روش سنتی تولید می‌شوند.

خرید عمده گلاب در اینستاگرام
خرید عمده گلاب دو آتیشه قمصرخرید عمده گلاب دو آتیشه قمصر

روش تشخیص گلاب اصل

گلاب اصل و طبیعی طعم تلخ و گس دارد، شفاف و بی رنگ و دارای عطر ملایم است. تلخی گلاب اصل در دهان ماندگاری طولانی ندارد و آزاردهنده نیست. در صورت نگهداری صحیح ماندگاری بالا دارد و عطر و طعمش دچار افت نمی‌شود.

بهترین روش تشخیص گلاب اصل
سفارش عمده عرقیات گیاهی قمصرسفارش عمده عرقیات گیاهی قمصر

خرید گلاب عمده

برای خرید گلاب عمده و عرقیات گیاهی با شماره دفتر فروش مرکزی (۰۲۱۴۶۱۲۹۰۵۶) شنبه تا چهارشنبه ۹ تا ۱۴ تماس بگیرید. همچنین می‌توانید به شماره ۰۹۰۲۸۲۳۴۴۷۲ در واتساپ پیام دهید.

سفارش عمده در واتساپ

فروش عمده گلاب کاشان

گلاب و عرقیات گیاهی صالحیان یکی از تولیدکنندگان معتبر و شناخته شده در قمصر است که سالانه چندین تن گلاب خالص و طبیعی تولید و به بازار عرضه می‌کند. ما اصالت و کیفیت گلاب را تضمین می‌کنیم. قبل از خرید عمده گلاب، نمونه گلاب اصل برای شما ارسال می‌شود و می‌توانید از کیفیت و اصالت گلاب اطمینان حاصل نمایید.

گلاب صالحیان در قمصر پایتخت گل و گلاب ایران، مرکز تولید و فروش عمده گلاب صادراتی تولید می‌شود. پخش عمده گلاب قمصر را در گالن ۲۰ لیتری به عطاری‌ها، قنادی‌ها، شیرینی فروشی‌ها، بستنی فروشی‌ها، گز فروشی، سوهان‌پزی، کافی شاپ و شربت خانه‌ها انجام می‌دهیم.

برای خرید عمده گلاب قمصر به صورت تلفنی با شماره زیر تماس بگیرید.

۰۹۰۲ ۸۲۳ ۴۴۷۲

قیمت گلاب عمده

علاوه بر کیفیت گلاب اصل، آنچه برای خرید گلاب عمده اهمیت دارد، قیمت مناسب و به صرفه گلاب عمده است. قیمت هر لیتر گلاب اصل به کیفیت و عیار آن بستگی دارد. حداقل غلظت گلاب طبیعی باید ۱۲ میلی‌گرم در ۱۰۰ میلی‌لیتر باشد. قیمت گلاب سنگین و گلاب دوآتیشه که دارای غلظت بیشتری است نسبت به گلاب معمولی بالاتر است. گلاب سنگین می‌تواند ۱۸ تا ۲۴ عیار باشد و گلاب دو آتشه معمولا ۳۰ عیار یا ۴۰ عیار است.

مهمترین عامل در تعیین قیمت گلاب عمده، میزان و نوع گل محمدی استفاده شده برای تولید گلاب است، هر چه مقدار گل محمدی استفاده شده، بیشتر باشد و از نوع مرغوبتری باشد، قیمت گلاب طبیعی هم بالاتر خواهد بود.

هر ساله با شروع فصل گلاب گیری کاشان، ابتدای اردیبهشت ماه اتحادیه صنف تولیدکنندگان و فروشندگان گلاب و عرقیات گیاهی و شرکت تعاونی کشاورزان گل محمدی قمصر قیمت پایه هر کیلوگرم گل محمدی را تعیین می‌کنند. گل محمدی مزارع مختلف با توجه به کیفیت و مرغوبیت آن قیمت‌گذاری می‌شوند. قیمت گل محمدی به عنوان ماده اولیه تولید گلاب، بیشترین تاثیر را در قیمت گلاب عمده دارد. گلاب دو آتیشه ۳۰ عیار با ۳۰ کیلوگرم گل محمدی تولید می‌شود و همانطور که کیفیت بهتری دارد، قیمت بالاتری نیز دارد.

خرید گلاب اصل کاشان

گلاب اصل قمصر می‌خواهید؟! مهم است که گلاب طبیعی، خوش عطر و با کیفیت باشد. گلاب اصل و طبیعی قمصر را در همان روزی که گل محمدی برداشت می‌شود به روش سنتی و با استفاده از آب قنات تولید می‌کنیم تا کیفیت، عطر و خواص آن حفظ شود. مهم است که چه مقدار گل محمدی برای تولید هر لیتر گلاب طبیعی استفاده می‌شود. برای تولید گلاب طبیعی ۱۲ عیار از ۱۲ کیلوگرم گل محمدی و برای تولید گلاب ممتاز ۳۰ عیار از ۳۰ کیلوگرم گل محمدی استفاده می‌کنیم.

گلاب صالحیان به روش سنتی و با دیگ مسی و آب قنات تولید می‌شود. برای حفظ کامل خواص و عطر گل محمدی در آن، کلیه شرایط استاندارد از جمله اصول بهداشتی، درجه حرارت دیگ و مدت زمان عملیات تقطیر به صورت کامل رعایت می‌شوند.

برای خرید عمده گلاب اصل قمصر، شما می‌توانید با اطمینان کامل از مجموعه گلاب و عرقیات گیاهی صالحیان، خرید خود را انجام دهید:

 • از بهترین مرکز فروش عمده گلاب در قمصر کاشان خرید می‌کنید.
 • با اطمینان کامل از کیفیت، گلاب را خریداری می‌کنید.
 • قبل از خرید، امکان تست نمونه گلاب را دارید.
 • تجربه خرید شفاف، مطمئن و بدون دغدغه خواهید داشت.

ارسال سفارش عمده گلاب

زمان آماده‌سازی و ارسال سفارش خرید گلاب عمده به حجم سفارش بستگی دارد و حداقل حدود 3 روز کاری است.

ارسال سفارش عمده گلاب در تهران با پیک یا وانت انجام می‌شود. سفارش عمده به سایر شهرهای ایران با باربری یا اتوبوسرانی بسته به شهر مقصد ارسال می‌گردد. روش ارسال عمده به شهرستان بسته به شهر مقصد متفاوت است که قبل از ارسال به مشتری اطلاع داده می‌شود.

 • فروش عمده گلاب در تهران
  پخش عمده گلاب قمصر (گالن ۲۰ لیتری) برای عطاری‌ها، قنادی‌ها، شیرینی فروشی‌ها، بستنی سازی‌ها، گز فروشی، سوهان‌پزی و کافی شاپ انجام می‌دهیم.
 • خرید عمده عرق نعناع
  عرق نعنا از چین اول برگ و گل نعنا تازه تولید می‌شود. مهم است که نعنایی که برداشت می‌شود، کاشت همان سال باشد. کیفیت و طبیعی بودن مهم‌ترین اصل ما در تولید است.
 • خرید عمده عرق بهارنارنج
  در روزهای بهاری فروردین، گلهای پرعطر بهار نارنج شیرازی را در همان روزی که چیده می‌شوند، به شهر قمصر آورده و بلافاصله به روش سنتی و با آب قنات عرق بهارنارنج تولید می‌کنیم.
 • خرید عمده عرق بیدمشک
  عرق بیدمشک صالحیان از گل بیدمشک تازه، سالم و باکیفیت تولید می‌شود. برای حفظ خواص عرق بیدمشک در زمان تولید درجه حرارت دیگ و اصول بهداشتی به صورت کامل رعایت می‌شود.

قیمت گلاب ممتاز گالن ۲۰ لیتری

تماس با کارشناس فروش

گلاب دو آتیشه اصل کاشان تولید امسال