گلاب و عرقیات گیاهی صالحیان

خاص . اصیل . طبیعی

صالحیان

فروشگاه اینترنتی گلاب، عرقیات گیاهی، عسل و فرآورده‌های زنبور عسل

شاید بهترین اتفاق‌های زندگی بدون برنامه رخ می‌دهند. بزرگ شدن در طبیعت زیبای قمصر و میان گلستان‌های گل‌محمدی باعث شد تا طبیعت همراه همیشگی زندگی‌مان باشد. بیش از ۱۰ سال پیش (سال ۱۳۸۸)، وقتی که اولین کندوهای زنبورعسل را به باغ خانه خود آوردیم، فکرش را هم نمی‌کردیم که عشق و علاقه فراوان ما به طبیعت ایران و ویژگی‌های منحصر به فرد آن، راهی شود برای استفاده هزاران نفر از فرآورده‌های سالم و طبیعی کشورمان ایران.

در سال ۱۳۹۹، اپیدمی کرونا به طرز شگفت‌انگیزی تجربه جدیدی برای همه مردم ایران رقم زد و الگوهای متداول خرید را تغییر داد. قرنطینه عمومی و محدودیت‌های تردد باعث افزایش پرشتاب تقاضای خرید اینترنتی شد. حالا دیگر عده زیادی از مردم، خرید اینترنتی را حداقل یکبار تجربه کرده‌اند. علاوه بر راحتی، صرفه‌جویی در هزینه و دسترسی به اطلاعات کامل که از جمله منافع خرید اینترنتی است، حالا دیگر حفظ سلامت و دوری از بیماری کرونا یکی از مزایای اصلی خرید اینترنتی حساب می‌شد.

از سوی دیگر شیوع کرونا و کاهش مسافرت‌ها باعث شد تا تولیدکنندگان سنتی و محلی محصولات و فرآورده‌های طبیعی مانند کارگاه‌های گلابگیری سنتی بخش زیادی از فروش مستقیم و محلی خود را از دست بدهند.

از اینجا بود که تصمیم گرفتیم با راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی صالحیان، بستری مناسب برای فروش و عرضه مستقیم محصولات طبیعی و ناب روستاها و شهرهای ایران ایجاد کنیم. محصولات صالحیان را به طور مستقیم از کشاورزان و تولیدکنندگان در شهر‌های مختلف ایران تهیه می‌کنیم. با انجام آزمایش‌های رسمی و نظارت بر فرآیند تولید، بسته‌بندی و توزیع تا حد امکان سعی می‌کنیم از کیفیت و سلامت محصولات اطمینان حاصل کنیم و با ارائه نقد و بررسی و اطلاعات دقیق و کامل محصول، به انتخاب مطمئن‌تر و بهتر مشتریان کمک کنیم.

صالحیان

کیفیت، عرضه مستقیم و نوآوری

صدها سال است که عصاره گیاهان معطر، گلها و میوه‌های ایران، مورد مصرف مردم است که هم طعم و بوی عالی دارند و هم خواص طبیعی فراوانی برای مراقبت، زیبایی و سلامت. در ایران بیش از 40 نوع از انواع عرقیات گیاهی تولید می‌شود که برای مصارف آشپزی، سلامتی و زیبایی استفاده می‌شوند. هم‌اکنون در قمصر، پایتخت گل و گلاب ایران، که دارای یکی از مرغوب‌ترین نوع گل‌محمدی در جهان است، انواع عرقیات گیاهی تولید می‌شود.

وب‌سایت صالحیان مرجع تخصصی نقد، بررسی و فروش محصولات طبیعی در ایران است. محصولاتی نظیر گلاب، عرقیات گیاهی، انواع سرکه، عسل، ژل رویال، فرآورده‌های زنبورعسل که با کیفیت عالی و بسته‌بندی مناسب در فروشگاه صالحیان عرضه می‌شوند. کاربران و مشتریان صالحیان می‌توانند با استفاده از اطلاعات فراوان درباره ویژگی‌ها، خواص و کاربردهای محصولات، انتخاب بهتر و مطمئن‌تری داشته باشند.

عرضه مستقیم، اطمینان از کیفیت و سلامت محصول، نوآوری در تولید، فرآوری، بسته‌بندی و توزیع محصولات، ارائه اطلاعات کاربردی و ناب درباره محصولات و استفاده از فناوری‌های روز عصر تحول دیجیتال برای راحتی مشتری ارزش‌های ما هستند.

با خرید از فروشگاه صالحیان نه تنها محصول با کیفیت را از تولید‌کنندگان اصلی آن در ایران به طور مستقیم خریداری می‌کنید، بلکه به اشتغال هزاران نفر در سراسر ایران به شکل غیرمستقیم کمک می‌کنید.